Kategooriad

Kauba saatmise info

Veo ja pakiteenused koostöös järgnevate ettevõtetega: Itella Smartpost, DPD Eesti, Omniva, Bentte kuller, HRX

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti ja teised Euroopa riigid vastavalt kokkuleppele ja pakutavale hinnakirjale.

4.1 Kauba saatmiskulude maksumus on kuvatud ostukorvis tellimust vormistades. Erimahulistele toodetele võivad rakenduda lisakulud. Kõik hinnad sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksu.

Erimõõdulised või kaubad üle 35kg võib lisanduda transpordile lisatasu. Vajadusel võtame kliendiga ise ühendust ja informeerime võimalikest muudatustest või lisatasudest enne kauba välja saatmist.

  • Akudele võib lisanduda 3EUR eri käitlemistasu ja vedu ainult kulleriga

  • Kojamehed mis koos pakendiga on üle 65cm pikad saadame kulleriga

  • Muud erimõõdu ja kaaluga kaupadele võib lisanduda täiendavaid saatmise kulusid (nt stanged/kapotid, erinevad garaaziseadmed jne)

4.1.2 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist, aga reeglina tarnime kauba  1-2 tööpäeva jooksul sõltuvalt kas kaup on meie laos olemas või tuleb eelnevalt tarnija laost tellida. Lisaks sõltub kaubatarne transpordi liigist ja võimalustest, samuti sõltuvalt kas tellimused tehakse tööpäevadel või nädalavahetusel.

4.1.3 Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 3-7 kalendripäevajooksul

4.1.4 Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada 7-21 kalendripäevajooksul (tehase tellimused või tooted mis vajavad eelnevalt valmistamist tootja tehases).

4.1.5 Vastavalt teenusepakkujale lisandub kauba hinnale transpordikulu, mis sõltub kauba kaalust ja mõõtudest.

4.1.6 Pakiautomaatidesse saadame kauba hinnaga vastavalt pakiautomaadi hinnakirjale juhul kui pole kokkulepitud või märgitud teisiti. Pakiautomaati mittemahtuva kauba tarnime kulleriga ja vastavalt hinnakirjale juhul kui pole kokkulepitud või märgitud teisiti.

4.1.7 Kauplusesse Riia 138, Tartu tellitud kaubale ise järgi tulles transpordi kulu ei lisandu !

4.1.8 Veebikeskkonnas tehtud tellimuste eest tasutakse 100% ettemaksuna. Juhul kui Klient on tellinud arve, või vormistanud tellimuse juriidilise isikuna (ärikliendina), saadetakse arve kliendile eraldi soovitud e-mailile.