Kategooriad

PRIVAATSUS POLIITIKA

Varuosamarket reg.nr. 14595623, juriidiline aadress ja kauplus: Riia 138, Tartu 51014 Tartu, veebiaadressiga: https://www.varuosamarket.ee (edaspidi “veebileht”), avalikustab käesoleval lehel oma veebilehe privaatsuspoliitika.

1. Isikuandmete kogumine ja töötlemine

Veebilehte kasutades annab tarbija nõusoleku oma andmete kogumiseks ja töötlemiseks kooskõlas käesoleva poliitikaga. Isikuandmed on muuhulgas nimi, kontakttelefon, paki kätte toimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress, suhtluskeel ja tarbimiseelistused.

2. Küpsiste poliitika

Sarnaselt enamustele veebilehe operaatoritele kogume informatsiooni, mida tarbija brauser saadab veebilehte külastades. See informatsioon võib muuhulgas  sisaldada andmeid tarbija arvuti IP aadressi, brauseri tüübi, meie lehel külastatud alalehtede, külastusaja ja statistika kohta.

Lisaks võime kasutada kolmandate osapoolte teenused ja küpsisefaile, nt Google Analytics, Facebook Inc. (Facebook), FB pixel ja Google Tag manager, mis neid koguvad, jälgivad ja analüüsivad.

E-pood kasutab küpsisefaile (serveri poolt saadetavad IT-andmed- väikesed tekstifailid, mida veebilehitsejad säilitavad tarbija lõppseadmes), mis võimaldavad tuvastada tarbija seadme ja kuvada e-poe veebilehte vastaval tema individuaalsetele vajadustele kohandatud viisil.

Küpsisefailid ei ole arvuti jaoks ohtlikud. Veebilehitsejad lubavad tihtipeale vaikimisi küpsisefailide säilitamist tarbija seadmesse, kuid neid on võimalik ka iseseisvalt hallata, nt blokeerida valides veebilehitsejas küpsisefailide kasutamisega mittenõustumist.

See võib põhjustada mõne e-poe funktsiooni valesti toimimist. Google Analytics võib siiski koguda andmeid Kasutajate aktiivsuse kohta ka ilma küpsisefaile kasutamata.

Tarbijad, kes ei soovi, et Google Analytics kasutataks nende andmeid, võivad paigaldada oma seadmesse Google Analytics’i blokeeriva rakenduse, mis on saadaval selle lingi alt: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

3. Andmete kogumise viisid ja eesmärgid

E-poel on õigus kasutada isikuandmeid reklaami, uudiskirjade, kliendisuhtluse ja muu informatsiooni edastamiseks tarbijale, et muuhulgas parandada ja reklaamida oma teenuseid, toimetada kohale tellimusi või täita muid lepingulisi kohustusi. E-pood võib edastada tarbija isikuandmeid ka logistikapartnerile kauba kohale toimetamiseks.

Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku.

Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude täitmiseks, sh kauba kohale toimetamiseks.

Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ning neile puudub e-poel ligipääs.

Varuosamarket OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Teie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

4. Turvalisus

Müüja rakendab kõiki mõistlikke meetmeid töödeldavate isikuandmete kaitseks. Juurdepääs isikuandmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel ning kõikide veebilehe külastajate isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni.

5. Privaatsuspoliitika muudatused

Müüja jätab endale õiguse muuta privaatsuspoliitikat avaldades muudatused veebilehel ja tagades, et tarbijate isikuandmete seadusjärgne kaitse jääb tagatuks.

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil  info@varuosamarket.ee