HINNAKIRI

1. SÕIDUAUTOD 40EUR / 1h
2. VÄIKEKAUBIKUD JA BUSSID 40EUR / 1h
3. SUUREMAD KAUBIKUD ja MUUD SÕIDUKID 40EUR / 1h
4. RIHMAD JA KETITÖÖD 40EUR / 1h
5. MOOTORITÖÖD ( kaanetööd ja seonduv ) 45EUR / 1h

PIDURID, VEERMIK, MOOTOR

Pidurisüsteemi hoolduse korral jälgime kõiki olulisi detaile. Tihti ei piisa ainult klotside vahetusest, ketas on miinimum piirini kulunud ja pidurisadula liugurid, kolvid või muud osad on kinni roostetanud ! Jättes vahetamata mõne lihtsamagi detaili, lootes veel vana peale, siis võib tulemuseks olla ära rikutud uued kettad/klotsid. Kasutama peab ka õigeid määrdeid osade monteerimisel. Tähtis ongi kontrollida pidurisadula ja teiste detailide toimimist terviklikult, nii saavad pidurid õigesti hooldatud !

Veermiku puhul on samamoodi oluline tööd teostada selliselt, et ühe probleemse detaili remontimine välistaks uute tekkimist. Vedrustuse osad  ja muud teatud detailid tuleks alati vahetada paaris olgugi, et teine pool paistab korras olevat. Väsinud puksid kiirendavad ka muude osade kulumist. Õigeaegselt ja õigesti hooldatud sõiduk on vastupidavam ja säästab kulusid tulevikus  . Jälgime auto tootja poolt ettenähtud nõudeid ja soovitusi.

Mootori  puhul on oluline õigeaegne rihmade või keti vahetused koos kõigi vajalike rullikute, pingutite, taldadega.
Ajajooksul hakkavad lekkima ka kõik võimalikud tihendid, mis tuleks välja vahetada, et vältida vedelike kao tõttu mootori kulutamist ja katki minemist. Pihustid, süüteosad, turbo, erinevad andurid jne väsivad ning mootori töö halveneb või ei käivitu enam. Tuvastame probleemid ja teeme vajalikud tööd.

Tööde käigus vaatame üle ka teiste seotud osade seisukorra ja teavitame klienti võimalikest probleemidest. Tihtipeale on võimalik ka muud välja tulnud vead ilma suurema liigse kuluta samaaegselt korda teha.

Laos on olemas mitmesuguseid varuosad, tarvikud, määrded, vedelikud ja muud abivahendid – nii saame teostada tööd õigesti ja efektiivselt !