HINNAKIRI

1.SÕIDUAUTOD40EUR / 1h
2.VÄIKEKAUBIKUD JA BUSSID40EUR / 1h
3.SUUREMAD KAUBIKUD ja MUUD SÕIDUKID40EUR / 1h
4.RIHMAD JA KETITÖÖD40EUR / 1h
5.MOOTORITÖÖD ( kaanetööd ja seonduv )45EUR / 1h

PIDURID, VEERMIK, MOOTOR

Pidurisüsteemi hoolduse puhul jälgime kõiki olulisi detaile. Näiteks piduriklotside ebaühtlase kulumise põhjuseks võivad olla vananenud pidurisüsteemi muud detailid !  Oluline on kontrollida ka pidurisadula ja teiste detailide toimimist terviklikult, nii saavad pidurid õigesti hooldatud !

Veermiku puhul on samamoodi oluline tööd teostada selliselt, et ühe probleemse detaili remontimine välistaks uute tekkimist. Amordid /vedrud  ja muud teatud detailid tuleks alati vahetada paaris olgugi, et teine pool paistab korras olevat. Üks rohkem kulunud detail võib tekitada defektide ahela ka teistele osadele. Õigeaegselt ja õigesti hooldatud sõiduk on vastupidavam ja säästab kulusid tulevikus  . Jälgime auto tootja poolt ettenähtud nõudeid ja soovitusi.

Mootor ja ülekanne– lekkivad tihendid või muud kulunud detailid vajavad vahetust ? Igapäevane õlide peale valamine ei lahenda probleemi vaid tekitab lisakulusid. Säästlikum on lekked peatada !

Tööde käigus vaatame üle ka teiste veermiku osade seisukorra ja teavitame klienti võimalikest probleemidest. Tihtipeale on võimalik ka muud välja tulnud vead ilma suurema liigse kuluta samaaegselt korda teha.

Laos on olemas mitmesuguseid varuosad, tarvikud, määrded, vedelikud ja muud abivahendid – nii saame teostada tööd kiirelt ja efektiivselt !