-12%

Lendrooste eemaldus 1L pritsiga MEGUIN

15.90 13.99

Naastrehvidelt ja piduriosadelt värvi sisse lennanud metall-ühendite eemaldus vahend ! ( Roostetäpid värvi/kere peal ). Lahustab ja eemaldab rooste ja selle voolamisjäljed. Kahjutu värvipinnale. ( plastikosad eelnevalt veega märjaks teha).

Tartu laos, tarne mujale 1-3päeva

Kirjeldus

Naastrehvidelt ja piduriosadelt värvi sisse  “lennanud” metall-ühendite eemaldus vahend !  Roostetäpid värvi/kere peal , seda leidub igal autol, mida eemalt vaadates pole näha ( eriti tumedamat värvi autodel ). Lähemalt vaadates on auto kere peal selgelt näha metalli ühendeid mis on hakanud auto kere/värvi/laki peal oksüdeeruma. Neid on ohutult võimalik eemaldada  ainult spetsiaalse vahendiga mis keemilise protsessi käigus ,,lahustab,, roostetavad metalli ühendid kere pealt. 

Vahendi toime on kiire 1-3min ! Pärast mida loputada/pesta töödeldav pind veega või muu puhastusvahendiga.  
Kindlasti vajalik kasutada vahendit enne vahatamist või poleerimist.  Iga endast lugupidav pesula kasutab sama toimega vahendit pindade eeltöötlemisel suurepärase tulemuse saavutamiseks !

Lahustab ja eemaldab rooste ja selle voolamisjäljed. Kahjutu värvipinnale ja lakile. ( plastikosad eelnevalt veega märjaks teha ja mitte jätta vahendit pinnale kauemaks kui 5min ). 
Varuosamarketi poolt testitud ja rangelt Soovitame 🙂 

Vahendi kasutamine regulaarselt aitab ennetada ja vältida suuremaid kulusid ja säästa raha ! Kere – ja värvimistööd on hiljem kordades kulukam !

( Enne vahatamist ja poleerimist tuleb eemaldada ka asfalti/pigi plekid. Selleks sobivad mitmesugused pigieemaldus vahendid ! )

Sulge menüü
×

Ostukorv