Mootori õlivahetus filtritega

1. ÕLI + ÕLIFILTER 29,90EUR
2. ÕLI + ÕLIFILTER, ÕHUFILTER 34,90EUR
3. ÕLI + ÕLIFILTER, ÕHUFILTER, SALONGIFILTER 39,90EUR
4. ÕLI + ÕLIFILTER, ÕHUFILTER, SALONGIFILTER, KÜTUSEFILTER al 39,90EUR
Teenusele lisanduvad õli ja filtrite hinnad ning vajadusel muud tarvikud. Kohapeal olemas suur valik õlisid ja filtreid.
Vanad õlid ja filtrid käitleme vastavalt jäätmeseadusele. Vahetades õlid ja filtrid Varuosamarketis on keskkond hoitud !

REGULAARSED JA LÄBISÕIDUPÕHISED HOOLDUSTÖÖD

Sõiduki tootjatel on ettenähtud suuremad ja väiksemad hooldused keskmiselt iga 20 000km – 30 000km tagant. Igal läbisõidul on vajalik teostada kindlad tööd ning lisaks teiste osade kontroll ja hinnata seisukord.
Kui õlivahetus koos filtritega on väiksem hooldus ja tihedamini, siis näiteks 160 000km juures on vajalik teostada lisaks mootoririhma või abirihmade vahetus juurde kuuluvaga, et ennetada nende purunemist ja mootori katki minemist.

Samad asjad tuleb teostada ka järgmise etteantud intervalliga ( näitena 320 000km juures ). Läbisõidupõhiste hoolduste korral jälgime alati mis tööd on vaja teostada ning sellega hoiame sõiduki tervise õigeaegselt korras.
Selle jaoks kasutame spetsiaalset programmi, kus on iga automargi hoolduste intervallid vajalike tööde teostamisega kirjas.
Hooldusi saame teha nii uuematele, kui vanematele sõidukitele ( garantii ajal või pärast ).
Oma töödele anname garantii ning varuosadele kehtivad tootja poolsed garantiid!

1. Sõiduautod ja maasturid 40EUR /1h
2. Väikekaubikud ja bussid 40EUR /1h
3.

Laos olemas mitmesuguseid varuosad, tarvikud, määrded, vedelikud ja muud abivahendid – nii saame teostada tööd kiirelt ja efektiivselt !

Tehtud töödele anname garantii !
Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.